Otthon »
Buszjáratok » Busz útvonal 653 - 653 "F" v: Kunszentmiklós, vasútállomás => Kunszentmiklós, Kálvin tér => Budapest, Népliget autóbusz-pályaudvar - Volánbusz
buszmegállók
- 1 - Kunszentmiklós, vasútállomás
- 2 - Kunszentmiklós, Újtelep
- 3 - Kunszentmiklós, Hold utca
- 4 - Kunszentmiklós, malom
- 5 - Kunszentmiklós, Kálvin tér
- 6 - Kunszentmiklós, Petőfi lakótelep
- 7 - Apaj, kunszentmiklósi útelágazás
- 8 - Apaji útőrház
- 9 - Apaj, Belsőszúnyog
- 10 - Kiskunlacháza, Faragó tanya
- 11 - Bankháza, iskola
- 12 - Kiskunlacháza, vasútállomás bejárati út
- 13 - Kiskunlacháza, gépállomás
- 14 - Kiskunlacháza, Katona József utca
- 15 - Kiskunlacháza, malom
- 16 - Kiskunlacháza, vasútállomás elágazás
- 17 - Kiskunlacháza, Védgát utca
- 18 - Kiskunlacháza, autóbusz-forduló
- 19 - Áporka, bejárati út
- 20 - Áporkai elágazás
- 21 - Majosházai elágazás
- 22 - Dunavarsány, bejárati út
- 23 - Autógyári elágazás
- 24 - Taksony, Forrás üdülő
- 25 - Taksony, községháza
- 26 - Taksony, Fő utca 24.
- 27 - Dunaharaszti, Király utca
- 28 - Dunaharaszti, Nádor utca
- 29 - Dunaharaszti, városháza
- 30 - Dunaharaszti, HÉV-állomás
- 31 - Orbánhegyi dűlő
- 32 - Soroksár, Hősök tere H
- 33 - Festékgyár
- 34 - Pesterzsébet vasútállomás
- 35 - Pesterzsébet felső H
- 36 - Timót utca / Soroksári út
- 37 - Budapest, Közvágóhíd (Kvassay Jenő út)
- 38 - Mester utca / Könyves Kálmán körút
- 39 - Budapest, Népliget autóbusz-pályaudvar